Depresanum warto stosować w przypadku zmian oraz wahań nastroju wynikających z trudności dnia codziennego, problemów w pracy oraz w życiu osobistym. Składniki Depresanum wspomagają utrzymanie dobrego samopoczucia (szafran) zmniejszają  uczucie zmęczenia oraz znużenia (kwas foliowy, witamina B6).

Depresanum jest produktem bezpiecznym jednak należy pamiętać, że nie powinien być przyjmowany w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Jednakże z uwagi na szafran, L-tryptofan i inozytol produkt nie powinien być stosowny podczas ciąży. Ponadto kobiety karmiące piersią, a także osoby przyjmujące leki antydepresyjne oraz przeciwzakrzepowe, stosowanie preparatu Depresanum powinny uprzednio skonsultować z lekarzem.

Dla kogo?

Nic Cię nie cieszy? Brak Ci energii siły do działania?

Prawie każdy z nas miewa tzw. gorsze dni, gdy nic mu się nie chce i gdy brak energii do działania.

Wtedy zwykle przez kilka dni jesteśmy smutni, doznajemy niepokoju, wycofujemy się z życia codziennego oraz zawodowego.

Wiele elementów może przyczynić się do takiego nastroju, należą do nich:

  •   zmiany hormonalne
  •   trudności dnia codziennego
  •   problemy w pracy oraz w życiu osobistym
  •   poważne wydarzenia życiowe

To szczególnie kobiety ze względu na zmiany hormonalne oraz osobistą wrażliwość częściej od mężczyzn odczuwają wahania nastroju. Dlatego też szczególnie w stanach smutku i gorszego nastroju warto stosować naturalne preparaty, które skutecznie wpłyną na samopoczucie. 

 

Sprawdź ceny produktu Depresanum. Kliknij tutaj.